» Úvodní stránka

Ochrana dat
Odpovědná organizační složka pro zpracování dat je
Transpak CZ s.r.o.
K Vypichu 1308/b
CZ-252 19 Rudná

Vedení společnosti: Markus Jürgens

Další podrobnosti k odpovědné organizační složce najdete v impresu.

Použití dat
Použiváme Vámi sdělené údaje ke zpracování a uskutečnění Vaší objednávky. Předáme Vaše osobní údaje také zasilatelské službě, která je pověřena dodáním Vámi objednaného zboží, pokud tyto údaje jsou pro tento účel nutné (jméno, adresa, eventualně tel. číslo pro koordinaci dodacích termínů). Pro realizaci platby předáme Vaše data naší bance. Předáni Vašich údajů třetím osobám, zejména pro reklamní účely, se neuskuteční.

V případě registrace na internetovém obchodě:
V internetovém obchodě můžete prohlížet Vaše uskutečněné objednávky a změnit Vaše přistupové heslo. Ke smazání dat stačí e-mail info@transpak.de.

Bezpečnost
Vaše osobní údaje jse přenáší pouze v kódovaném stavu pomocí šifrovací techniky 128 bit SSL. Naše webová stránka je zabezpečena technickými a organizačními opatřeními proti ztrátě, zničení, přístupu k datům, přeměnám a rozšířením Vašich údajů neoprávněnými osobami. Přes pravidelné kontroly se nedá uskutečnit úplná ochrana proti všem nebezpečím.

Poskytnutí informace
Máte právo na bezplatnou informaci o Vaších uložených datech a popř. také právo na opravu, zablokování anebo smazání těchto dat. V případě že máte otázky k zjišťování, zpracování anebo použití Vašich osobních dat se prosím obraťte na adresu info@transpak.de nebo nám pošlete Vaši žádost písemně poštou nebo faxem. Na těchto adresách jsme Vám také k dispozici pro informace o Vaších uložených datech, pro opravu nebo zablokování údajů.
 

© Shopsystem CosmoShop by Zaunz Publishing GmbH XL V9.0.04